x
Produse:
Produse:
CNGE2+2SMS

CNGE2+2SMS

Intelligent Self Managed Ring Switch With IGMP & Light Management,....

CNFE4TX4US

CNFE4TX4US

Unmanaged Switch, 4 Port, 100Mbps, 4 RJ-45 Copper Ports

CNFE4FX2TX2US

CNFE4FX2TX2US

Unmanaged Switch, 4 Port, 100Mbps, 2 Fiber SFP Ports +....

CWFE8TX8MS

CWFE8TX8MS

Switch cu management incorporat, 8 Porturi 10/100Tx, 100-240VAC, grad comercial....

CWGE10FX2TX8MS

CWGE10FX2TX8MS

Switch cu management incorporat, 8 Porturi 10/100/1000Tx + 2 Port....

CWGE26FX2TX24MS

CWGE26FX2TX24MS

Switch cu management incorporat, 22 Porturi 10/100/1000Tx + 2 Combo....

CNGE28FX4TX24MS2

CNGE28FX4TX24MS2

Switch cu management incorporat, 24 Porturi 10/100/1000Tx, 4 Porturi 10/100/1000Tx....

CNGE2+2SMSPOE

CNGE2+2SMSPOE

Intelligent Self Managed Ring Switch With IGMP & Light Management,....

CNGE2+2SMSPOEHO

CNGE2+2SMSPOEHO

Intelligent Self Managed Ring Switch With IGMP & Light Management,....

CNFE4+1SMSM2POE

CNFE4+1SMSM2POE

Self Managed Switch, 4 Ports 10/100TX RJ45 With High Power....

CNFE4+1SMSS2POE

CNFE4+1SMSS2POE

Self Managed Switch, 4 Ports 10/100TX RJ45 With High Power....

CWGE10FX2TX8MSPOE

CWGE10FX2TX8MSPOE

Switch cu management incorporat,  8 Porturi 10/100/1000Tx, IEEE 802.3at PoE+....

CNGE3FE8MSPOEHO

CNGE3FE8MSPOEHO

Switch industrial cu management incorporat, 8 Porturi 10/100Tx, 4 Ports....

CNGE11FX3TX8MSPOEHO

CNGE11FX3TX8MSPOEHO

Industrial Managed Switch, 8 Port 10/100/1000Tx With 4 Ports PoE++....

CNGE26FX2TX24MSPOE1

CNGE26FX2TX24MSPOE1

Industrial Managed Switch, 22 Port 10/100/1000Tx + 2 Combo Port....

PS-DRA30-48A

PS-DRA30-48A

48VDC 30Watt (0.6A) DIN Rail High Temp Power Supply (-40⁰C....

PS-DRA60-48A

PS-DRA60-48A

Sursă de alimentare industrială cu montare pe șină DIN (7.5....

PS-DRA120-48A

PS-DRA120-48A

Sursă de alimentare industrială cu montare pe șină DIN (7.5....

PS-DRA240-48A

PS-DRA240-48A

48VDC 240Watt (5A) DIN Rail High Temp Power Supply (-40⁰C....

PS-DRA480-48A

PS-DRA480-48A

48VDC 480Watt (10A) DIN Rail High Temp Power Supply (-40⁰C....

PS-DRA100-48

PS-DRA100-48

48VDC 100Watt (2.1A) DIN Rail High Temp Power Supply (-40⁰C....

SFP-16

SFP-16

Modul SFP fibra optica 1000Mbps, multimode 850NM/550m, 2 fibre, conector....

SFP-26A

SFP-26A

Modul SFP fibra optica 100Mbps, multimode 1310NM/2Km, 1 fibra, conector....

SFP-3

SFP-3

Modul SFP fibra optica 100Mbps, singlemode 1310NM/20Km, 2 fibre, conector....

SFP-6

SFP-6

Modul SFP fibra optica 1000Mbps, singlemode 1310NM/15Km, 2 fibre, conector....

solutii integrate

Siel Invest ti-a pregatit pachete de solutii care sa te ajute sa definesti mai repede oferta pe care o vei face clientului tau

;